Market & Süpermarket

Hanif Pehlivanoğlu

Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik, Ege bölgesi ve çevresinde; 63 süper market, 7 Mini market olmak üzere toplam 70 mağazası,1.300’e yakın personeliyle bölgenin en seçkin kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Hanif Pehlivanoğlu şirketler grubu ana iş kolu olan marketçiliğin yanı sıra 1994’de Tire’de Besiciliğe başlamış olup her yıl yatırımları arttırarak şu anda 3.500 Büyükbaş, 2 bin adet küçükbaş kapasiteli bir tesise ulaşmıştır. 2016 yılı yatırımları arasında yer verdiği doğal tavuk ve yumurta üretimi hizmetlerine başlamıştır.

Torbalı’nın Belevi Beldesinde bulunan 1000 dönüm arazi üzerinde 27 bin zeytin ağacından üretilen sofralık zeytin ve zeytinyağını Meytin markasıyla Hanif pehlivanoğlu Marketçilik raflarında tüketicilerine sunmaktadır.

Enerji alanında 7 adet akaryakıt istasyonu ve Amasya bulunan 1 adet HES ile yatırımlarına devam etmektedir.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, 14 Ekim 2015 itibariyle ortaklık yapısının değişmesinden dolayı marketçilik sektörüne üç farklı ticari unvan ile girmiştir.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, 18 Eylül 1980 tarihinde, gıda perakendeciliği yapmak üzere ilk mağazasını Ege’nin incisi İzmir’in Üçkuyular semtinde hizmete açtı.

Tüketicinin ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılamak amacıyla yola çıkan kurucular, ilk on yıl boyunca 5 adet şube ile çalışmış; ilerleyen yıllarda da şube sayısını arttırarak büyüme modelini benimsemiştir.

İLETİŞİM
İsmail DANIŞOĞLU
0232 484 77 76
0532 333 62 55
Web Sitesi : www.hanifpehlivanoglu.com.tr

Hanif Pehlivanoğlu Nerede, Nasıl Gidilir? Hanif Pehlivanoğlu Kemeraltı Konumu..

Yorum Yapın