Düğün Çiçekçiler

Sarmaşık İzmir Çiçekçilik

İzmir Çiçekçilik Kemeraltı
İzmir Çiçekçilik Kemeraltı

 

İzmir Çiçek Siparişi online çiçek mağazası, sarmaşık çiçekçiliğin resmi satış sitesidir. İzmir çiçek siparişleriniz güvenle teslim edilmektedir.

SARMAŞIK ÇİÇEKÇİLİK; unvanı ve logosu yanında ESTETİK + SERVİS sloganını da Türk.Patent Enstitüsünde tescil ettirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Nedir; ESTETİK + SERVİS ?

Estetik; güzel sanatlarla ilgili bir kelimedir. Güzelliği, güzelliğin yollarını arama yöntemlerini ve nihayet güzellikleri tanımlamakta kullanılır. Servis kelimesinin çiçekçilikte ne denli önemli olduğunu açıklamamıza gerek yok sanırız. Ne kadar güzel hazırlanırsa hazırlansın, ne kadar estetik değer taşırsa taşısın yerine, ilgilisine iyi teslim edilemeyen bir çiçek ünitesinin ne önemi olabilir ki?

İşte biz SARMAŞIK ÇİÇEKÇİLİK olarak bu iki kelimeyi anlamlarına uygun olmak koşuluyla kendimize slogan olarak seçtik, tescil ettirdik, başımız dik otuz yıldır başarılı olmaya çalışıyoruz. Biz, aile işletmesiyiz. Kemeraltı’nda olmaktan, İzmir’in kalbinde bulunmaktan hoşnutuz. Yaşamda otuz yıllık bir zaman dilimi belki çok önemsenmeyebilir. Ama bir meslek dalında otuz yılık bir süreç hele ülkemiz için ciddi bir süreç sayılmalıdır Kendimize güveniyoruz. Geçmişteki deneyimlerimiz, şimdilerdeki araştırma heyecanımız, gelecekteki yeniliklere açık olmamız sizlere hizmet etmemizde bizim rehberimiz olmaktadır.

Sitemizde ürünlerimizden bazı örnekleri size sunuyoruz. Ancak, bu örneklerle sınırlı değiliz, siz isteyin mesleğimizde yapamayacağımız yoktur. Yeter ki bizi arayın, tanışalım, konuşalım. Sonuçlardan hoşnut kalacağınızı biliyoruz. Yineliyoruz, sitemizde gördükleriniz yapabileceklerimizin çok ama çok küçük bir bölümüdür.

Bu yazdıklarımızın ötesinde arkamızda dünyamızın en büyük çiçekçilik örgütü INTERFLORA kuruluşu var. Böylesine büyük bir organizasyonun üyesi olmak; bize her zaman gurur vermiş, çalışmalarımızı cesaretlendirmiş, her türlü etkenliğimizin temel dayanağı olmuştur. Ancak; böylesine büyük organizasyonda yer almanın ciddi sorumluluklar getirdiğini de hiçbir zaman aklımızdan çıkarmıyoruz.

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolay ki…

Çiçekli günler ve sevgi dileklerimizle…

İLETİŞİM
Hakan ÜN
Telefon
0232 425 51 25
0232 441 47 15
0535 831 59 74 (Whatsapp)
Fax
0232 441 67 91
Email
info@izmircicekcilik.com.tr
Web Sitesi
www.izmircicekcilik.com.tr
www.sarmasikcicekcilik.com
www.izmirecicek.org
Adres
863 Sk No:53/C Kemeraltı Konak İZMİR

Çalışma Saatleri 08:00 – 20:00

İzmir Çiçekçilik Nerede, Nasıl Gidilir? İzmir Çiçekçilik Kemeraltı Konumu..

Yorum Yapın