Kemeraltı info

Kemeraltı Tarihi Çarşı Tanıtım Rehberi kemeralti.info. Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği Başkanı Ümit KAYA yönetiminde, Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği tarafından “Kemeraltı Dünyaya Açılıyor Projesi” adı altında yapılmıştır. Kemeraltı’nı, Kemeraltı tarihini, Kemeraltı’nın geçmişten günümüze gelen mekanlarını ve Kemeraltı esnafını tanıtmak amaçlıdır.

Kemeraltı info projesi ile, Kemeraltı’nın tarihini, Kemeraltı’nın tarihi mekanlarını, Kemeraltı camiileri, Kemeraltı hanları, Kemeraltı hamamları ve Kemeraltı’nın çevresini, ayrıca Kemeraltı’nda hizmet veren esnafı tanıtmak amaçlanmıştır.

Kemeraltı’nda ne yenir, Kemeraltı’nın efsane lezzetleri, Kemeraltı Kahveciler Sokağı, Kemeraltı abiye mağazaları, Kemeraltı ayakkabıcıları, Kemeraltı kuyumcuları, Kemerlatı gelinlikçileri gibi yüzlerce kategoride hizmet veren esnafımıza ait tüm bilgilerin sitemiz üzerinde tek bir portalda toplanması, Kemeraltı’na gelecek misafirlerimizin, Kemeraltı hakkında fikir sahibi olmaları, aradıklarını kolayca bulabilmeleri için yol gösterici niteliğinde olması hedeflenerek hazırlanmıştır. Sitemizde, esnaflarımıza dair bulunan bilgilerin tamamı gerçek olup esnafımızın kendi bilgisi ve rızası dahilinde eklenmektedir.

Kemeraltı’nda ‘online’ dönem, Tarihi Çarşı bir tık uzakta! – Egede Son Söz Gazetesi (25 Mayıs 2016)
Kemeraltı info Ekibi, Emeği Geçenler
Ümit Kaya – Yönetim Kurulu Başkanı

Batuhan ÖZYAVRU – Yazılım & Proje Yönetimi
Ulaş NEBOL – Yazılım&Proje Yönetimi

Barış NEBOL – Saha Destek Sorumlusu

İLETİŞİM
Yazılım Departmanı – yazilim@kemeralti.info
Saha Destek Departmanı – destek@kemeralti.info

Her türlü istek ve talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.