Kurukahveciler Sağlıklı Beslenme & Gıda Gurme

Lider Kuru Kahve

Lider Kurukahve Tarihçe

1936 tarihinde İstiklal Savaşı gazisi olan, 1938 yılında İzmir’in tarihi çarşısı Hisarönü‘ndeki ( 899 Sk. No:24 ), mütevazi dükkanında kuru kahvecilik yapmaya başlayan Hacı Hüseyin GÖNEN, kuru kahveciliği oğlu Fahrettin GÖNEN‘e devretmiştir. Kahve üretimine bir sanat gibi yaklaşan kuru kahveci Fahrettin GÖNEN, bu zanaati beraberindeki ustalık, bilgi, tecrübe ve inceliklerle babadan oğula, aktarmaya devam etmiştir. Nesil’den nesile devam eden kuru kahvecilik mesleği, oğlu Bekir GÖNEN ile sürdürülmüştür ve bugün, Kimya Mühendisi olan Mehmet GÖNEN ve Sinem GÖNEN ile devam etmektedir.

İş yerinde kurulu olan meşhur “Taş Dibek” makinesi Türk kahvesine apayrı bir lezzet katmaktadır. Mehmet GÖNEN, tadı damaklarda kalan dibek kahvesine şimdi de farklı aromalı tatlar ekleyerek, Türk kahvesinin her damak zevkine hitap etmesini sağlamaktadır. Türklerin dünyaya armağan ettiği Türk Kahvesi‘ni, gelecek nesillerle de buluşturma bilincini taşıyan firma, kahve severlere her yudumda aynı kalite ve keyfi ulaştırmayı amaçlıyor.

Lider Kuru Kahve olarak, tüm Türk kahvesi çeşitlerimizin fason üretimini yapmaktayız. Tüm üretimlerimiz, Sağlık Bakanlığının zorunlu tuttuğu sağlık ve hijyen yönetmeliklerine uygun koşullarda yapılmaktadır.

Ayrıca isteğe bağlı olarak müşterilerimize fason ürünlerin ambalaj tasarımında da teknik destek verilmektedir.

İLETİŞİM
Tel & Fax : 0(232) 425 64 34
mgonen@liderkahve.com
mgonen@kafeinsizkahve.com
885 Sokak No:4 /A Kestane Pazarı
Camii Arkası Kemeraltı / Konak / İZMİR

Lider Kuru Kahve Kemeraltı

 

Lider Kuru Kahve Nerede? Nasıl Gidilir? Lider Kuru Kahve Konumu..

Yorum Yapın