Mağaza & Butik

Parkline Jeans

PARKLINEjeans Online Alışveriş için tıklayın

1985 yılında İzmir’de küçük bir atölyede üretime başlayıp, 2006 yılından beri PARKLINEjeans kalitesi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzmanlaşmış kadromuz ile şık ve yaratıcı tasarımlar sunarak, dünya çapında her gün hızla değişen moda trendlerini yakından takip ederek, yıllardır artan tecrübelerimizi ürünlerimize aktarmaktayız. Ürünlerimizi dünya standartlarında en kaliteli kumaşlar ve malzeme ile zenginleştirerek en uygun fiyat politikasıyla kalitemizden ödün vermeden, zarafeti kaliteye dönüştürerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ürünlerimizi, 2009 yılında geliştirdiğimiz, “Kusursuz Kalıp, Kusursuz Kesim“” ilkesi ile üreterek insan vücuduyla bütünleşen şık ve modern çizgilere ulaşmaktayız. Bu ilke ile ürünümüzdeki kaliteyi insan vücudunun kusursuzluğuna aktararak gerçek şıklığı yakalamaktayız.

Türkiye’nin en önemli markaları arasına hızla yerleşen PARKLINEjeans, tecrübesi ve kalitesi ile emin adımlarla büyüyerek her geçen gün hedeflerini yükseltmektedir. Bu doğrultuda en büyük sermayemiz, müşteri memnuniyeti ve güven olmuştur.

PARKLINEjeans ailesi olarak siz değerli müşterilerimize şükran ve saygılarımızı sunar ticaret hayatınızda başarılar dileriz.

Adres: Parkline Jeans – Mahmut KAYNAK
Kestelli Caddesi No:72 Konak / İZMİR
Telefon:
0 850 441 72 75
Whatsapp:
0 552 201 72 75
E-Posta:
info@parklinejeans.com

Parkline Jeans Nerede, Nasıl Gidilir? Parkline Jeans Kemeraltı Konumu..

Yorum Yapın