Gelinlik & Damatlık Düğün Abiye Giyim

Ümit Kaya ile Moda

Ümit KAYA, Ege Bölgesi’nde, özellikle doğduğu büyüdüğü ve yaşadığı İzmir’de moda literatürünü sürekli yenileyen bir isim olarak bilinir ve takip edilir.

İzmir’in en eski ve en seçkin insanlarıyla meslek hayatına başlamış saygın isimlerden işini öğrenmiş ve takdir edilip, her geçen gün daha çok ilerlemiştir. Mesleğinde tam donanımlı olan Türkiye ve Avrupa’da özel tasarımlarıyla giydirdiği müşterileriyle modacı sıfatını hak eden ender biridir.

1978 yılında henüz öğrenciyken mesleğe başlamış olan Ümit KAYA İzmir Gelinlik , İzmir Damatlık denildiğinde markalaşmış, herkes tarafından bilinen ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Özel dikim gelinlik , özel dikim damatlık gibi hizmetler veren Ümit Kaya ile Moda, Kemeraltı Salepçioğlu İş Merkezi içerinde bulunan mağazasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kemeraltı abiye mağazaları , Kemeraltı gelinlik mağazaları , Kemeraltı damatlık mağazaları arayanlar için iyi seçenekler arasındadır.

Ümit KAYA modacı kimliğinin yanı sıra Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği Başkanlığı yapmakta ve Kemeraltı Çarşısı için önemli çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca kemeralti.info sitesinin de kurucu başkanıdır.

Ümit KAYA hakkında ve çalışmaları için tıklayınız..

Ümit Kaya ile Moda web sitesi için tıklayınız..

İLETİŞİM
0507 403 77 57
Anafartalar Cad. Salepçioğlu Vakıf İş Hanı No:96/138 Konak/İZMİR

Ümit Kaya ile Moda Nerede, Nasıl Gidilir? Ümit Kaya ile Moda Kemeraltı Konumu..

Yorum Yapın